هیپنوتیزم سریع یا سریعترین هیپنوتیزم

لطفاً توجه داشته باشید: اطلاعات این فیلم آموزشی برای همه نیست. این دوره آموزشی برای اجرا کنندگان جدی است که مایلند القای هیپنوتیزمی سریع را به اجراهای خود اضافه کنند.

آیا می تونید تکنیک زَپ رو انجام بدید؟

 • زپینگ نوعی “القای هیپنوتیزمی” است که از تکنیک های توسعه یافته توسط استاد هیپنوتیزور “هانگ وُنگ” و پسرش “گوردون فانگ-ونگ” استفاده می کند. “هان و گوردون” با “جی نوبل زادا” همکاری کردند تا این تکنیک را بیشتر اصلاح کنند.
 • “زَپ” که توسط بسیاری از برترین هیپنوتیزم‌ کنندگان و تمرین‌کنندگان رشته “ان ال پی” امروزی جستجو می‌شود، سریع‌ترین القایی است که تا کنون ایجاد شده است.
 • تکنیک “زَپ” اجراکننده را قادر می‌سازد تا در عرض 30 ثانیه پس از ملاقات، یک القاء فوری بر روی یک غریبه انجام دهد. هیچ پیش صحبت طولانی، موسیقی، یا نور وجود ندارد. این یک هیپنوتیزم در خالص ترین شکل آن است.

هیچتوتیزم زپ

تصور کنید دست کسی را می فشارید و می بینید که او مانند یک گونی سیب زمینی، هیپنوتیزم شده به زمین برخورد می کند!

این فرآیند سال ها آزمایش شده، کامل شده و راز تکنیک آن مخفی نگه داشته شده است!

چقدر سریع انجام میشه:

 • بسیاری از هیپنوتیست ها ادعا می‌کنند که «سریع‌ترین افراد جهان» هستند، اما آن‌ها شروع به پیگیری زمان نمی‌کنند تا زمانی که یک «پیش صحبت» طولانی انجام دهند. وقتی پیش صحبت را وارد می‌کنید، بیشتر القاهای هیپنوتیزمی بین 5 تا 15 دقیقه طول می‌کشد – حتی اگر فوری به نظر برسند. “هان و گوردون” به سراغ افراد غریبه در خیابان می روند و در کمتر از 30 ثانیه آنها را هیپنوتیزم می کنند! این سریعترین هیپنوتیزم در جهان است. “هان و گوردون” برای هر کسی که فکر می‌کند می‌توانند سریع‌تر هیپنوتیزم کنند، دعوتنامه‌ای آزاد صادر کرده‌اند تا آن ها را به چالش بکشند.

سریعترین هیپنوتیزم

محتویات فیلم آموزشی:

 • این فیلم آموزشی بیش از 2 ساعت زمان دارد و دارای فیلم های خام و غیر ادیت شده از اجرا است که به صورت عمومی اجرا می شود – کاملاً بداهه. “هان و گوردون” هر جا که می روند مردم را هیپنوتیزم می کنند.
 • شما عاشق مصاحبه های عمیق، توضیحات مفصل، و تعداد زیادی فیلم اجرا خواهید شد!
 • به علاوه: یک جلسه هیپنوتیزم از طریق تلویزیون! “هان وُنگ” شما را مستقیماً از طریق صفحه تلویزیون هیپنوتیزم می کند و به شما قدرت تلقین “زَپ” را می دهد!

تکنیک های آموزش داده شده در این فیلم:

 • بدون وسایل الکترونیکی
 • بدون پیش نمایش، جانشین، یا همدست.
 • می تواند در هر مکان، با هر کسی، در هر زمان انجام شود.
 • هیپنوتیزم واقعی بدون شوخی.

تکنیک “زَپ” کردن واقعی است و بیش از 1 ساعت فیلم اجرایی در این دی وی دی وجود دارد که القای سرعت زنده را در مناطق عمومی به نمایش می گذارد! بدون مرحله، پیش نمایش، یا همدست! کاملاً بداهه است و از هیچ ترفند یا وسیله ای استفاده نمی کند. تنها چیزی که باید بدانید تکنیک های مخفی آموزش داده شده در فیلم آموزشی است.

تکنیک “زَپ” کردن موثر است! بسیاری از مردم هیپنوتیزم را متوقف می کنند زیرا نمی دانند چگونه آن را انجام دهند، یا به سادگی باور نمی کنند که این کار ممکن است.

“زپ” فقط هیپنوتیزم نیست. این یک مفهوم کاملاً جدید است که کار می کند. هانگ با زپ کردن 100 درصد موفقیت دارد. پسرش گوردون هم همینطور. “جی نوبل زادا” این تکنیک را در 2 دقیقه یاد گرفت و از آن زمان تاکنون در اجرای خود شکست نخورده است! هر دانش آموز در NX08 قادر به اجرای زپ شده و در عرض چند دقیقه پس از یادگیری آن بوده، و اکنون شما قادر خواهید بود همین کار را انجام دهید.
(فیلم کارگاه آموزشی  NX08 را در آخر این فیلم آموزشی خواهید دید!)

“زَپ” کردن سرگرم کننده است! تماشاگران عاشق هیپنوتیزم شدن هستند. واکنش ها و نظراتی که دریافت می کنید قیمتی ندارند! و شما به همان اندازه یا بیشتر از مخاطبان خود سرگرم خواهید شد.

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

 • چیزی در مورد هیپنوتیزم نمی دانید؟ جای نگرانی نیست. شما همه چیز را مستقیماً از سازندگان “زَپ” یاد خواهید گرفت. “هان و گوردون” با اولین القای هیپنوتیزمی خود هر آنچه را که برای شروع هیپنوتیزم نیاز دارید به شما می آموزند!
 • آیا شما یک شعبده باز هستید که به دنبال چیزی جدید و تازه برای اضافه کردن به فعالیت خود هستید؟ “زَپینگ” از نظر بصری با هیچ ترفند جادویی قابل قیاس نیست. جمعیت برای تماشای انجام این کار شما متوقف خواهند شد. از شما خواسته می شود که این کار را بارها و بارها انجام دهید. شهرتی که به عنوان یک هیپنوتیزم کننده به دست می آورید بسیار زیاد است! امروز یاد بگیرید که چگونه “زَپ” کنید!
 • به عنوان یک شعبده باز به دنبال یک پله جدید در حرفه اجرا هستید؟ برای کسب درآمد بیشتر آماده اید؟ حقیقت این است که بسیاری از هیپنوتیزورها هزاران دلار در ساعت درآمد دارند. دریابید که چرا. دقیقاً یاد بگیرید که چگونه می توانید آن را انجام دهید! اسرار درونی را بیاموزید که چگونه می توانید هیپنوتیزم را به عمل فعلی خود اضافه کنید و یک اجرای دیوانه وار انجام بدید! ارزش این اطلاعات 10 برابر قیمت این فیلم آموزشی است!

هیپنوتیزم قورباغه

 

×